Warszawa: bezpłatna konsultacja u chirurga plastycznego

Szpital Lux Med w Warszawie chce we wrześniu przyciągnąć pacjentów, chętnych na zabiegi estetyczne, dzięki bezpłatnym konsultacjom z zakresu chirurgii plastycznej, ze szczególnym uwzględnieniem operacji powiek. Akcja odbędzie się w sobotę 14 września.

Jak informuje nas Tomasz Niedźwiedzki z Lux Med, aby wziąć udział w konsultacjach, pacjenci powinni do 11 września wysłać zgłoszenie e-mailowe pod adres aneta.pochec@luxmed.pl.

Podczas zapisów prosimy o podanie swojego numeru kontaktowego oraz numeru PESEL – zaznacza Tomasz Niedźwiedzki w informacji przesłanej portalowi rynekestetyczny.pl. Dodaje, że liczba miejsc jest ograniczona, a o zakwalifikowaniu na konsultację decyduje kolejność zgłoszeń. Zaznacza jednocześnie, że pacjenci będą przyjmowani w sobotę 14 września, w stołecznym Szpitalu Lux Med od godziny 9 do 14.

Z danych przekazanych nam przez szpital wynika, że porad będzie udzielał lek. med. Łukasz Ulatowski. – To specjalista chirurgii plastycznej i ogólnej, który doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. w Klinice Chirurgii Plastycznej Rekonstrukcyjnej i Estetycznej w Szpitalu Akademickim w Leuven w Belgii – informuje Tomasz Niedźwiedzki.

Według niego spotkanie ze specjalistą z pewnością dostarczy istotnych informacji o skutecznych metodach korekcji powiek, dobranych indywidualnie do potrzeb konkretnej osoby. Zaznacza przy tym, że udział w konsultacjach w żadnym razie nie zobowiązuje ich uczestników do wykonania zabiegu.

Pacjenci mogą zgłaszać się z takimi odczuwalnymi dolegliwościami jak np. opadające, czy obrzęknięte powieki, kłopoty z nakładaniem makijażu, ograniczone pole widzenia.

 

Źródło: Lux Med


Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>