29 Kongres LNE na początek sezonu


W dniach 5-6 kwietnia w krakowskim Nowohuckim Centrum Kultury odbyła się 29. edycja Międzynarodowego Kongresu i Targów Kosmetycznych LNE & spa. „Rynek estetyczny” był patronem medialnym tego wydarzenia.

Jak informują organizatorzy, profesjonaliści z branży “beauty” kolejny raz docenili Kongres biorąc udział zarówno w części merytorycznej, jak i targowej. Podczas trwania krakowskiej imprezy sporym zainteresowaniem cieszył się zarówno magazyn „Rynek estetyczny”, jak również portal rynekestetyczny.pl. który zanotował zwiększoną liczbę odsłon.

Warto zauważyć, że wśród tegorocznych wykładowców Kongrsu LNE pojawili się uznani eksperci – m.in. prof. Marcin Molski, dr Artur Markowski, prof. dr hab. Radosław Śpiewak, Zbigniew Królicki, Sergey Shchurevich i Elodie Vialle.

Równolegle z główną sesją kongresową w ramach imprezy odbywały się towarzyszące konferencje – Sympozjum Podologiczne, spotkania w Atelier, Forum Manicure-Pedicure i premierowe prezentacje zabiegów.

W części targowej udział wzięło ponad 100 wystawców reprezentujących m. in. firmy kosmetyki profesjonalnej. Zakupowe szaleństwo trwało przez dwa dni, a na odwiedzających stoiska czekały specjalne oferty przygotowane w ramach kongresowego weekendu promocji.

Na zakończenie sobotniego (6 kwietnia) dnia Kongresu już po raz drugi zorganizowany został Kosmetyczny Bieg Uliczny. Tym razem zebrało się jeszcze więcej „kosmetycznych biegaczy”, którzy z pokonali trasę biegu.

 

Źródło: LNE, rynekestetyczny.pl


Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>