Lux Med: start programu „Klinika Estetyki”

Grupa Lux Med rozwija ofertę w zakresie medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. Otworzyła dziś (piątek 14.09) na warszawskim Ursynowie nowe centrum świadczące tego typu usługi. Zlokalizowane jest ono przy ul. Puławskiej 455 (tam gdzie Szpital Lux Med) i podobnie jak placówka w budynku stołecznego hotelu Marriott, działa w ramach programu “Klinka Estetyki”

Program “Klinika Estetyki” w zamyśle ma wyróżniać się holistycznym podejściem do potrzeb pacjenta, łączącym sferę estetyki ze sferą zdrowia. W obu warszawskich placówkach należących do Lux Medu pacjentów będą przyjmować renomowani polscy chirurdzy plastyczni, lekarze zajmujący się medycyną estetyczną oraz specjaliści reprezentujący inne dziedziny medycyny, którzy w swojej pracy skoncentrują się na zdrowym wyglądzie ciała i na witalności człowieka.

Widzimy bardzo duży potencjał w medycynie estetycznej, która jest jednym z dynamicznie rozwijających się obszarów. Nasi pacjenci coraz częściej korzystają z tego typu usług – mówi Anna Rulkiewicz, prezes Grupy Lux Med. – Nasz nowy program wyróżnia przede wszystkim interdyscyplinarny zespół wysokiej klasy specjalistów, który koncentruje uwagę na kompleksowym rozwiązywaniu problemów naszych pacjentów – dodaje.

Interdyscyplinarne podejście

W ofercie „Kliniki Estetyki” znajdują się zarówno zabiegi z obszaru medycyny estetycznej m.in. z zakresu terapii przeciwstarzeniowej, kosmetologicznej pielęgnacji skóry, epilacji, trychologii, czy małoinwazyjnego modelowania sylwetki, jak również z obszaru chirurgii plastycznej, także chirurgii plastycznej męskich narządów płciowych, ginekologii estetycznej,  leczenia żylaków, endokrynologii, dietetyki oraz dermatologii.

Oferowane przez nas zabiegi bazują na innowacyjnych, ale sprawdzonych metodach leczenia i nowoczesnym sprzęcie – zapewnia Marcin Kulpa, dyrektor ds. produktu szpitalnego w Lux Med. Do zespołu nowo otwartej „Kliniki Estetyki” oraz Szpitala Lux Med należą renomowani specjaliści. Wśród najbardziej znanych są m.in. Małgorzata Chomicka-Janda, Lubomir Lembas,  Łukasz Ulatowski, czy Agnieszka Nalewczyńska.

Co interesujące pomoc uzyskają zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Specjalnie dla panów została zaprojektowana pełna linia zabiegów, mających na celu nie tylko redukcję oznak starzenia, ale również usuwanie efektów zmęczenia, czy braku codziennej pielęgnacji.

Pacjentki mogą liczyć na pomoc np. w zakresie operacji piersi, modelowania sylwetki, plastyki twarzy, ale też ginekologii estetycznej. – Współczesna medycyna pomaga nam leczyć strefy intymne i poprawiać ich parametry estetyczne a w konsekwencji zwiększać komfort życia seksualnego, czy też codziennej fizjologii – mówi ginekolog Agnieszka Nalewczyńska.

Estetyka i bezpieczeństwo

Nowa placówka działająca w ramach programu „Klinika Estetyki” mieści się w budynku warszawskiego Szpitala Lux Med. Ma to zwiększyć bezpieczeństwo i komfort, szczególnie w przypadku pacjentów, wykonujących bardziej inwazyjne procedury lub obciążonych dodatkowymi schorzeniami. Tam gdzie jest to istotne dla maksymalizacji bezpieczeństwa medycznego, zabiegi wykonywane są w warunkach szpitalnych, podlegających najwyższym standardom.

Naszym priorytetem jest jasna i transparentna komunikacja z pacjentem, szczególnie w przypadku chirurgii plastycznej – podkreśla Marcin Kulpa. Według niego bardzo pomocnym dla uzyskania tego celu narzędziem jest system wizualizacji komputerowych, wykorzystywany do planowania wielu zabiegów. – Dzięki temu lekarz wraz z pacjentem w oparciu o model komputerowy podejmują decyzję o optymalnym zakresie procedury. Pozwala to na uzyskanie możliwie najlepszego, w pełni przewidywalnego efektu estetycznego – tłumaczy dyrektor ds. produktu szpitalnego Lux Med.

Chcemy, żeby pacjenci mieli poczucie, że mogą podzielić się z nami każdym problemem, czy oczekiwaniem a my w sposób odpowiedzialny postaramy się je zrealizować. Dbamy o bezpieczeństwo i dyskrecję – podkreśla Marcin Kulpa.

Obecnie w ramach programu “Klinika Estetyki” działają dwie placówki w Warszawie. Jedna w budynku hotelu Marriott, przy Alejach Jerozolimskich a druga przy ul. Puławskiej 455, w budynku Szpitala Lux Med.

Źródło: Lux Med/rynekestetyczny.pl


Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>