Wiosna z ginekologią plastyczną i estetyczną

Pod koniec kwietnia (21-22.04) w Józefowie pod Warszawą odbędzie się III Międzynarodowy Kongres Ginekologii Plastycznej i Estetycznej. To okazja do spotkania wielu zarówno polskich, jak i zagranicznych ekspertów w tej dziedzinie. Nad poziomem merytorycznym wydarzenia czuwa dr n. med. Andrzej Barwijuk, prezes Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej (PTGP)

Jak informują organizatorzy w kongresie weźmie udział około 200 lekarzy ginekologów i chirurgów plastycznych, prowadzących własną praktykę, wykonujących zabiegi ginekologii plastycznej i estetycznej oraz modelowania sylwetki. Jest to wydarzenie pod auspicjami PTGP. Partnerem merytorycznym kongresu jest ESAG (European Society of Aesthetic Gynecology). Głównym organizatorem logistycznym konferencji jest agencja marketingu medycznego Medio.

Eksperci z całego świata

Warto zwrócić uwagę na nazwiska ekspertów, którzy zostali zaproszeni do wygłoszenia prelekcji. Są to cenieni specjaliści z Polski i świata a wśród nich: Matt Stefanelli, Alexander Bader (ESAG), Red Alinsod, Amr Seifeldin, Lidia Hirnle, Stefan Gress, Piotr Kolczewski, Andrzej Barwijuk, Tawfik Sefrioui, Massimiliano Brambilla, Evgenii Leschunov.

W zamyśle III Kongres Ginekologii Plastycznej i Estetycznej ma zapewnić uczestnikowi kompendium wiedzy teoretycznej oraz praktycznej z zakresu najnowszych technik operacyjnych i zabiegowych, stosowanych w ginekologii plastycznej, rekonstrukcyjnej oraz estetycznej a także w dziedzinie modelowania sylwetki. Można spodziewać się m. in. specjalistycznych wykładów z wideoprezentacjami, odbywających się w głównej sali wykładowej, prezentowanych w języku polskim lub angielskim (tłumaczenie symultanicznie).

Podczas kongresu będzie miała miejsce prezentacja nowych publikacji branżowych w tym książki Michael P. Goodman “Ginekologia Plastyczna” w tłumaczeniu Michała Barwijuka i Piotra Kolczewskiego oraz pierwszego w Polsce bogato ilustrowanego “Atlasu Ginekologii Plastycznej” autorstwa dr n. med. Andrzeja Barwijuka, ilustrowanego przez mgr Jolantę Świaniewicz-Barwijuk.

Czego się spodziewać

Pierwszy dzień (sobota, 21 kwietnia) będzie poświęcony w szczególności ginekologii plastycznej i modelowaniu sylwetki. Eksperci opowiedzą m. in. o technikach wykonywania zabiegów ginekologii plastycznej i rekonstrukcji stref intymnych, uzupełnionych o operacje modelujące sylwetkę i usuwające defekty poporodowe. Sobotni wieczór uświetni uroczysta Gala z koncertem kwartetu smyczkowego The Strings i ciepłym bufetem. Stroje wieczorowe obowiązkowe.

Niedziela (22 kwietnia) to będzie dzień małoinwazyjnej ginekologii plastycznej i estetycznej. Pojawią się zarówno doniesienia nt. nowości, jak i sprawdzonych technik poprawy funkcjonalności i estetyki stref intymnych za pomocą mało- i mikroinwazyjnych zabiegów. Omówione zostaną też podstawy ginekologii estetycznej oraz zaprezentowane dobre praktyki i ich skuteczność przy właściwej kwalifikacji pacjentek.

Jak informują organizatorzy aktualnie wejściówka na kongres (2 dni) wraz sobotnią galą dla osób niezrzeszonych w PTGP kosztuje 1900 zł. Dla członków PTGP przygotowano zniżkę w wysokości 500zł. Takie ceny obowiązują do końca marca br. W kwietniu wzrastają o 10%.

Źródło: PTGP/rynekestetyczny.pl


Komentarze

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>