Kongres LNE przełożony na czerwiec

Kongres i Targi LNE, dedykowane branży „beauty”, które cyklicznie odbywały się w jeden z wiosennych weekendów, zostały przełożone na dni 20-21 czerwca w związku z wyjątkową sytuacją w kraju i za granicą, spowodowaną rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2

W związku z wyjątkową sytuacją w kraju i za granicą spowodowaną rozprzestrzenianiem się choroby COVID-19 oraz rekomendacją Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Krakowie, a także po rozmowach z naszymi wystawcami i wykładowcami, podjęliśmy trudną, ale w naszym przekonaniu słuszną decyzję o przełożeniu 41. Kongresu i Targów LNE na termin 20-21 czerwca 2020 – piszą organizatorzy wydarzenia w oficjalnym komunikacie.

To była trudna decyzja

Dziękuję za rozmowy, jakie w ostatnich tygodniach prowadzą Państwo z całym zespołem LNE, za wypełnienie ankiety dotyczącej zmiany terminu 41. Kongresu i Targów LNE oraz za zaangażowanie we wspólne działania – pisze Rafał Długosz, dyrektor wydawnictwa, odpowiedzialnego za organizację imprezy.

Dodaje, że organizatorzy uważnie przeanalizowali nie tylko wyniki ankiety, ale też napływające opinie nt. sytuacji w branży oraz komentarze ekspertów związane z zagrożeniem COVID-19. Ważne było też uzyskanie rekomendacji od odpowiednich organów państwowych. Jednocześnie sprawdzono także dyspozycyjność wykładowców sesji edukacyjnych 41. Kongresu LNE w zaproponowanych uczestnikom i wystawcom terminach.

Chcielibyśmy podkreślić, że naszym priorytetem pozostaje bezpieczeństwo państwa, państwa pracowników i współpracowników, wykładowców oraz uczestników Kongresu i Targów LNE – uzasadnia trudną decyzję o przeniesieniu wydarzenia na weekend 20-21 czerwca Rafał Długosz.

Plany nadal aktualne

Organizatorzy przyznają, że program 41. edycji Kongresu i Targów LNE był dopracowany w najmniejszych szczegółach, a rekordowa liczba sesji edukacyjnych cieszyła się ogromnym zainteresowaniem profesjonalistów.

W kongresowy weekend miało odbyć się ponad 100 wykładów, paneli dyskusyjnych, pokazów i warsztatów, prowadzonych przez prelegentów z Polski, Francji, Hiszpanii, Izraela, Ukrainy i Białorusi. W części targowej zaplanowano stoiska ponad 200 firm, które miały zaprezentować ofertę niemal 600 polskich i światowych marek kosmetycznych.

Zespół LNE dołoży wszelkich starań, żeby czerwcowa edycja utrzymała najwyższy poziom oraz wysoką frekwencję, abyśmy wspólnie mogli cieszyć się ze spotkania w szerokim gronie profesjonalistów z branży beauty – podkreślają organizatorzy.

Uzyskaliśmy również wiążącą informację od organizatorów, że już zakupione przez uczestników bilety i karnety oraz zaproszenia od wystawców zachowują ważność na nowy termin wydarzenia: 20-21 czerwca 2020.

Źródło: rynekesteytyczny.pl


Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>