Kraków: Kongres i targi LNE od 9 listopada

9 i 10 listopada w Krakowie miał miejsce 28. Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetyczne LNE. Impreza ta wyrosła na jedno z ważniejszych spotkań branży kosmetologicznej w Polsce.

Międzynarodowe Kongresy LNE & spa, organizowane są dwa razy w roku w Krakowie. Ich organizatorem jest firma Beauty In Sp. z o.o. Press Sp. k. z Łodzi, wydawca dwumiesięcznika, zajmującego się tematyką kosmetyki profesjonalnej „les nouvelles esthetiques & spa”. Podczas listopadowego wydarzenia, które zlokalizowane było w Nowohuckim Centrum Kultury odbyła się prezentacja najnowszych trendów z zakresu pielęgnacji i makijażu.

Każda edycja imprezy przyciąga dużą liczbę ekspertów, wystawców i szkoleniowców. Poprzedni 27 Kongres i Targi LNE, które odbyły się 11 i 12 maja b.r. odwiedziło 4,5 tys. osób, a prawie 3 tys. odwiedzających wzięło udział w części kongresowej. Nie inaczej było i w tym roku.

Z informacji organizatorów wynika, że 28. Kongres LNE & spa gościł ekspertów z Polski, Ukrainy i Wielkiej Brytanii. Odbyły się liczne wykłady i panele dyskusyjne. Organizatorom chodziło o przedstawienie najbardziej aktualnych zagadnień z dziedziny kosmetologii oraz umożliwienie dyskusji nad istotnymi obecnie kwestiami, dotyczącymi pielęgnacji, zdrowia i urody.

Wśród tematów kongresu pojawiły się między innymi zagadnienia nowoczesnego spojrzenia na możliwości masażu twarzy, jako alternatywy dla ostrzykiwania, czy najnowszych terapii przebarwień. Nowości kosmetyczne podczas targów ma zaprezentować ponad 100 wystawców.

Ciekawy był m.in.  panel z udziałem prof. Janusza Szemraja z Zakładu Biochemii Medycznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Jego tematem były efekty naukowych badań nad możliwością realnego wpływu na zmniejszenie tempa procesu starzenia.


Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>