PTMEiAA: bal 25-lecia przełożony z powodu żałoby

W związku z ogłoszeniem 19 stycznia Dniem Żałoby Narodowej zmuszeni jesteśmy do odwołania zapowiedzianej na ten dzień XXII Konferencji oraz uroczystego Balu z okazji 25 lat istnienia PTMEiAA – czytamy w oficjalnym komunikacie Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging

Nie możemy postąpić inaczej, wydaje się to oczywiste – tłumaczy doktor Andrzej Ignaciuk prezes PTMEiAA. Dodaje, że zdaje sobie sprawę, że ta decyzja może być dla osób, które chcą wziąć udział w wydarzeniu przyczyną kłopotów i problemów. Obchody 25-lecia towarzystwa były zaplanowane właśnie na sobotę 19 stycznia.

Bal 25-lecia 16 lutego

Jesteśmy zmuszeni zmienić datę i jedyną dostępną jest 16 luty b.r. – informuje doktor Andrzej Ignaciuk. Oznacza to, że zarówno planowana konferencja, jak i uroczysty bal z okazji 25-lecia istnienia Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging odbędzie się 16 lutego w hotelu Hilton w Warszawie.

Serdecznie zapraszamy i liczymy na Państwa zrozumienie i wyrozumiałość – czytamy w oficjalnym oświadczeniu PTMEiAA. Zasady uczestnictwa tak w konferencji jak i balu nie ulegają zmianie.

W wydarzeniu mogą wziąć udział członkowie PTMEiAA oraz zaproszone przez nich osoby. Uczestnictwo w konferencji, podobnie jak w balu, jest wolne od jakichkolwiek opłat dla wszystkich członków PTMEiAA, którzy uregulowali składkę członkowską za rok 2018. Koszt udziału osoby towarzyszącej wynosi 350 zł, przy czym członkowie, opłacający regularnie składki przez ostanie 5 lat mogą wziąć udział w balu wraz z osobą towarzyszącą bez ponoszenia kosztów jej uczestnictwa.

Czytaj też. PTMEiAA organizuje bal 25-lecia

Paweł Adamowicz Fot. Urząd Miejski w Gdańsku

Żałoba narodowa

Żałoba Narodowe została ogłoszona, żeby uczcić pamięć prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza, który został bestialsko zamordowany w niedzielę (13.01) podczas świętowania 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W czwartek (17.01) od godz. 17.00 w Europejskim Centrum Solidarności na 24 godziny wystawiona zostanie trumna z ciałem zmarłego prezydenta, z udziałem asysty honorowej. Będzie tam możliwość pożegnania, a także wpisanie się do księgi kondolencyjnej.

W piątek (18.01) o godz. 17.00 odbędzie się wyprowadzenie trumny do Bazyliki Mariackiej podczas pochodu ulicami miasta. W świątyni do północy także będzie możliwość pożegnania z prezydentem. W nocy zwłoki zostaną poddane kremacji.

W sobotę (19.01) od godz. 7.00 rano będzie można pomodlić się w Kaplicy Królewskiej (przy Bazylice Mariackiej). O godz. 12.00 rozpocznie się pogrzebowa msza święta pod przewodnictwem metropolity gdańskiego abp. Sławoja Leszka Głódzia.

W imieniu rodziny prosimy o nieprzynoszenie kwiatów. We wszystkich tych miejscach będą wolontariusze i puszki, do których będzie można wrzucać pieniądze na dwa cele, szczególnie bliskie Pawłowi Adamowiczowi, na Hospicjum im. ks. Dutkiewicza oraz na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy – prosiła Aleksandra Dulkiewicz, z-ca prezydenta Gdańska. – Rodzina prosi również o nieskładanie kondolencji.

Organizatorem pogrzebu będzie miasto Gdańsk z udziałem rodziny zmarłego.

Źródło: PTMEiAA, Urząd Miejski w Gdańsku/rynekestetyczny.pl


Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>