37. Kongres LNE: spotkanie branży beauty

W terminie 21-22 kwietnia 2018 r., w Expo Kraków odbędzie się 37. Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetologiczne LNE. To ważne wydarzenie w tzw. branży „beauty”, które potrafi zgromadzić nawet 10 tys. osób

Jak zapewniają organizatorzy Kongres LNE to bardzo ważne wydarzenie w branży beauty. Na dodatek z każdą edycją dynamicznie się rozwija, by zaspokoić oczekiwania wymagających osób związanych z tym sektorem biznesu.

Jak się okazuje listopadową edycję konferencji odwiedziła rekordowa liczba ponad 10 tys. profesjonalistów, którzy przez kongresowy weekend mogli wziąć udział w ponad 90 wykładach prowadzonych przez ekspertów-praktyków z całego świata. Na rekordowo dużej powierzchni wystawienniczej znalazło się 230 stoisk, na których można było poznać i przetestować ofertę ponad 500 polskich i światowych marek.

Podczas 37. Kongresu i Targów LNE postaramy się jak zwykle zapewnić uczestnikom mnóstwo inspiracji i eksperckiej wiedzy – zapewniają organizatorzy. Planują wprowadzenie kilku nowych rozwiązań, dzięki którym zarówno uczestnicy, jak i wystawcy mają odczuć najwyższy komfort oraz uzyskać możliwość skorzystania z rozszerzonego programu kongresowego.

Organizatorzy podczas wiosennej edycji postanowili uruchomić dodatkową salę wykładowa o nazwie “PARYŻ”. Będą się w niej odbywać w komfortowych warunkach sesje manicure oraz make-up.

Podczas konferencji zaplanowano aż 8 sprofilowanych sesji edukacyjnych, poruszających gorące tematy branży beauty: sesja główna – kosmetologia, healthy-aging, medical beauty, trend reports; sesja biznes i komunikacja; sesja masaż & wellness: sesja make-up; sesja manicure; sesja specjalna – makijaż permanentny. Nowością będzie wyodrębniona sesja “Kosmetologia w praktyce”, obejmująca prezentacje sprzętu i aparatury.

W ramach Kongresu LNE po raz kolejny odbędzie się Europejski Kongres Spa. Hasłem przewodnim tego wydarzenia będzie “S.M.A.R.T. Spa Manager”. Biznesowe know-how przekazywane przez ekspertów z Europy to specjalna oferta edukacyjna skierowana do przedstawicieli branży wellness & spa.

Podczas wiosennej edycji Kongresu jak zawsze odbędą się warsztaty Masterclass, które zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem. Tym razem będą to zajęcia z zakresu biznesu, make-up’u i odżywiania.

Ponieważ chcemy inspirować profesjonalistów do nieustannego rozwoju i poszerzania wiedzy, nie zabraknie też premier ciekawych książek oraz spotkań z ich autorami – zapowiadają organizatorzy. – Wiosna zapowiada się inspirująco – zapewniają.

Sprzedaż biletów i karnetów na 37. Kongres i Targi LNE rozpoczęła się 29 stycznia. Do 4 lutego w ramach akcji “Happy Week”  była możliwość zakupienia ich z wyjątkowym, 50-procentowym rabatem. Preferencyjne ceny biletów i karnetów będą dostępne do 16 kwietnia.

Źródło: rynekestetyczny.pl/LNE


Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>