41. Kongres i Targi LNE na wiosnę

28-29 marca w Expo Kraków odbędzie się 41. edycja Kongresu i Targów LNE. – Tej wiosny przygotowaliśmy dla profesjonalistów z branży “beauty” rekordową liczbę sesji edukacyjnych. Będzie ich aż 12 – zachęcają organizatorzy

W kongresowy weekend (28-29 marca) odbędzie się ponad 100 wykładów, paneli dyskusyjnych, pokazów i warsztatów, które poprowadzą prelegenci z Polski, Francji, Hiszpanii, Izraela, Ukrainy i Białorusi. W części targowej będzie można odwiedzić stoiska ponad 200 firm, które zaprezentują ofertę niemal 600 polskich i światowych marek kosmetycznych.

Nie zabraknie też branżowych premier, specjalnych ofert oraz promocji. Innowacyjne kosmetyki, urządzenia i produkty będzie można zobaczyć w Galerii Innowacji 41. Kongresu i Targów LNE, gdzie zaprezentowanych zostanie 21 wyselekcjonowanych przez organizatorów rozwiązań dla. – Ponieważ w tym roku świętujemy 25. urodziny LNE w Polsce, postaramy się przygotować sporo jubileuszowych niespodzianek – zapewniają organizatorzy.

11 tysięcy odwiedzających

Warto przypomnieć, że 40. edycję Kongresu i Targów LNE (Expo Kraków, 9-10.11.2019 r.) odwiedziło ponad 11 tys. profesjonalistów, a 8,5 tys. osób wzięło udział w sesjach edukacyjnych. W listopadowy weekend w 2019 r. odbyło się 10 sesji edukacyjnych. Do tego trzeba dodać 220 wystawców. Skala tego wydarzenia jest duża.

Kongresy i Targi LNE to jedne z ważniejszych spotkań dla profesjonalistów z branży “beauty”, łączące szeroką na rynku ofertę edukacyjną z imponującą przestrzenią targowo-wystawienniczą. Odbywające się dwa razy w roku wydarzenia – w sezonie wiosennym i jesiennym – od lat wyznaczają standardy i trendy w branży kosmetycznej w Polsce.

Naszą misją jest edukacja i wspieranie kosmetyczek, kosmetologów oraz wszystkich osób profesjonalnie związanych z szeroko pojętą branżą “beauty” w codziennej pracy, rozwoju biznesowym i osobistym – podkreślają organizatorzy. – Stawiamy na praktykę, innowacyjne rozwiązania i relacje. Już od 25 lat.

Program wiosenny

W programie 41. Kongresu i Targów LNE znajdą się następujące tematy sesji: Sesja główna – advanced beauty, praktyka własna; Biznes i rozwój osobisty; Aesthetic beauty; Edu – pierwsze kroki w biznesie beauty; Podologia – senior w gabinecie; Trychologia estetyczna; Masaż – renesans pracy z ciałem; Stylizacja – lashes & brows; Stylizacja – nails; Stylizacja – make-up; Makijaż permanentny; Kosmetologia w praktyce.

W planach są też cztery warsztaty: zaawansowane zabiegi estetyczne, media społecznościowe, stylizacja rzęs, podologia. Bilety i karnety na 41. Kongres i Targi LNE można kupić poprzez internetową stronę wydarzenia. Promocyjne ceny wejściówek obowiązują tylko do 23 marca 2020.

Źródło: rynekestetyczny.pl/LNE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Żel do powiększania piersi wycofany z użycia

Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych (URPL) w poniedziałek (27 stycznia) wydał decyzję o wycofaniu z obrotu i używania żelu Los Deline,...

Zamknij