Polska premiera nowego wypełniacza

Brytyjska firma Sinclair Pahrmaceuticals Limited, która w tym roku otworzyła swój oddział w Warszawie, zapowiada wprowadzenie na polski rynek nowego produktu na bazie kwasu hialuronowego

Sinclair Pharma 19 lipca b.r. zapowiada uroczystą, polską premierę MaiLi – nowego produktu do wykorzystania w medycynie estetycznej. Firma zaprasza na konferencję online w języku polskim w najbliższy poniedziałek (19.07).

Jak informuje Sinclair Pharma produkt medyczny MaiLi to preparat na bazie kwasu hialuronowego. Otrzymał certyfikat CE (CE 2797) i jest dostępny dla lekarzy w całej Unii Europejskiej i Wielkiej Brytanii.  Pełna gama obejmuje cztery zaawansowane technologicznie produkty klasy premium, zawierające lidokainę.

Firma zapowiada, że podczas konferencji (19 .07) opowie o swoje opatentowanej technologii i produkcji opracowanej w Szwajcarii. – Zapraszamy na uroczysty wieczór i spotkanie z ekspertami oraz pacjentami – pisze Sinclair Pharma, zapowiadając polską premierę preparatu.

W poniedziałkowej konferencji udział zapowiedzieli Sébastien Malaise, ekspert w dziedzinie badania i rozwoju z Sinclair Pharma, który przedstawi technologię wykorzystaną do stworzenia MaiLi. Dr Thomas Rappl opowie o protokołach zabiegowych i „najlepszych praktykach”. Natomiast europejscy ambasadorzy marki i pacjenci podzielą się swoimi doświadczeniami dotyczącymi produktów.

Przed konferencją obowiązuje wcześniejsza rejestracja. Już dziś zapisz się na polską premierę online. Link do rejestracji:

https://zoom.us/webinar/register/WN_uM7h_6M0TXq_cMVdCJr2MA

Sinclair Pharma to międzynarodowa firma, z siedzibą w Wilekiej Brytanii, działająca na szybko rozwijającym się rynku medycyny estetycznej.  Zatrudnia bezpośrednio około 500 osób. Planuje wejście na wiele nowych rynków geograficznych i rozszerzenie swojej oferty w ciągu najbliższych kilku lat. Jak dowiadujemy się ze strony kroporacyjnej  Sinclair posiada ugruntowaną pozycję sprzedażową i marketingową na rynkach UE, Brazylii, USA, Meksyku, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Rosji i Korei Południowej oraz sieć międzynarodowych dystrybutorów.

Źródło: rynekestetyczny.pl/Sinclair Pharma


Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>