Rynek estetyczny: nowy numer już dostępny

W nowym numerze “Rynku estetycznego”, który był pozytywnie komentowany na Kongresie Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych (SLDE) znowu porcja przydatnych informacji, cennych doświadczeń lekarzy i głosów z branży, której nie znajdziecie nigdzie indziej.

W marcowym numerze rozmawiamy m. in. z dr Barbarą Walkiewicz-Cyrańską, prezes SLDE na temat starań o nowe prawo w dziedzinie medycyny estetycznej. Dowiedz się co z tego wyniknie.

Warto też przeczytać artykuły o sprzęcie laserowym i możliwościach jego wykorzystania. Piszemy m. in. o doświadczeniach amerykańskich lekarzy z bliznami, czy o sposobach na żylaki. Przedstawiamy wyczerpujący katalog sprzętu w podziale na długości fal i wskazania terapeutyczne.

Tylko u nas dr Pierre Andre, znany francuski dermatolog, ekspert medycyny anti-aging mówi o tajnikach stosowania toksyny botulinowej. Przedstawiamy też sylwetkę prof. Pasquale Motolese, włoskiego naukowca, wykładowcy, który zmarł na raka pod koniec zeszłego roku, zostawiając po sobie ogromną spuściznę, szczególnie na polu walki z cellulitem.

Tylko u nas dr Lubomir Lembas opowiada o swoich doświadczeniach z kwasem polimlekowym. Okazuje się, że to może być ciekawy materiał do pracy dla chirurga plastyka.

Kolejny międzynarodowy ekspert opowie w marcowym numerze o perspektywach, otwierających się przed autologicznymi fibroblastami. Rozmawialiśmy na ten temat m. in. z prof. Vladimirem Tsepkolenko chirurgiem plastycznym, generalnym dyrektorem Ukraińskiego Instytutu Chirurgii Plastycznej i Kosmetologii VIRTUS w Odessie. Mamy nadzieję, że w obecnej sytuacji na Ukrainie jest bezpieczny.

Z kolei dr Ewa Kaniowska, wiceprezes SLDE w wywiadzie dla “Rynku estetycznego” z pasją opowiada o roli psychodermatolgii w estetyce lekarskiej.

Jak zwykle nie zabraknie w numerze również ciekawych analiz ekonomicznych. Analizujemy rynek zarówno chirurgii plastycznej, jak i zabiegów małoinwazyjnych. Można też znaleźć opisy nowych materiałów i urządzeń.

Zapraszamy do PRENUMERATY Prenumerata-ikona-150x150


Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>