Warszawa: Odwołana konferencja nt. powikłań

“Konferencja Lekarzy Estetycznych”, która miała odbyć się w dniach 20-21 kwietnia w Warszawie została odwołana, ze względu na wycofanie się wykładowców.

Jak tłumaczy w rozmowie z portalem rynekestetyczny.pl Katarzyna Marusza, współwłaścicielka Centrum Medycznego Lekarium w Warszawie i jedna z organizatorek wydarzenia: – Musieliśmy odwołać konferencję ze względu na wycofanie się wykładowców, mimo że zainteresowanie tematyką powikłań wśród lekarzy było bardzo duże.

Przypomnijmy, że tematem przewodnim “Konferencji Lekarzy Estetycznych” miały być powikłania w medycynie estetycznej i chirurgii plastycznej. Konferencja organizowana była przez Katarzynę Maruszę, Annę Jaskiewicz właścicielkę oraz redaktor naczelną portalu feelbeauty.eu i dr Wojciecha Maruszę, szefa stołecznej Akademii Rzeźbienia Twarzy.

Planujemy zorganizować tego typu wydarzenie w 2014 r. – zapowiada Katarzyna Marusza. W oficjalnym komunikacie czytamy, że w związku z wycofaniem się sześciu wykładowców, przy zbyt krótkim czasie na znalezienie ich zastępców, organizatorzy byli zmuszeni odwołać konferencję. Jednocześnie dziękują wszystkim, którzy wspierają ich w propagowaniu walki z powikłaniami w medycynie estetycznej.

Organizatorzy w oficjalnym komunikacie informują jednocześnie, że osobom, które wpłaciły już pieniądze za udział w odwołanej konferencji i bankiecie, zostały one zwrócone do 5 kwietnia 2013 r.

O odwołanej konferencji pisaliśmy w portalu w marcu: Warszawa: W kwietniu konferencja nt. powikłań


Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>