39. Kongres i Targi LNE pod koniec marca

30-31 marca 2019 r. w Expo Kraków odbędzie się 39. Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetologiczne LNE. To ważne wydarzenie w branży “beauty”, które z każdą edycją dynamicznie się rozwija. Zdaniem organizatorów LNE dziś branża “beauty” stoi w obliczu nowych wyzwań

Zdaniem organizatorów LNE branża “beauty” rozwija się dynamicznie w wielu równoległych kierunkach, a jednocześnie profesjonaliści są żądni wyspecjalizowanej i pogłębionej wiedzy. – Staramy się nadążać za tymi oczekiwaniami, ba! Nawet o krok je wyprzedzać – zapewniają.

Co ciekawego podczas konferencji

Wiosenna edycja wydarzenia niesie ze sobą powiew świeżości. Organizatorzy informują, że pojawi się wiele nowości w formule i programie imprezy. Jak podkreślają kongresy i targi LNE są wydarzeniem obowiązkowym dla profesjonalistów branży “beauty”, poszukujących eksperckiej wiedzy na najwyższym poziomie.

Podczas 39. Kongresu i Targów LNE odbędą się następujące sesje edukacyjne: Główna (kosmetologia & healthy aging); Nowa sesja MEDICAL BEAUTY z ograniczoną liczba karnetów z dostępem do sesji (300 miejsc); Biznes i komunikacja; Masaż; Makijaż permanentny; Nails; Make-Up; Kosmetologia w praktyce (pokazy firmowe).

Jedną z nowości 39. Kongresu i Targów LNE mają być praktyczne workshopy w kameralnych grupach. Co wyróżnia te warsztaty? – 100 procent praktyki, międzynarodowi eksperci i unikalna formuła: “jak ja to robię?” – podkreślają organizatorzy. Zakres tematyczny warsztatów to: biznes, social media, masaż, make up, kosmetologia, trychologia, nails.

Podczas 39. Kongresu i Targów LNE powstanie nowa, otwarta scena pokazowa, na której odbędą się pokazy w sesjach NAILS (sobota – 30.03) i MAKE-UP (niedziela 31.03). Dostęp do sesji Nails i Make-up zapewnia zarówno karnet, jak i bilet.

Rejestracja na 39. Kongres i Targi LNE ruszyła już 26 stycznia 2019 r.

11 tysięcy odwiedzających

Warto przypomnieć, że poprzedni 38. Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetologicznych LNE (17-18.11.2018 r.) odwiedziła rekordowa liczba 11 tys. osób, spośród których ponad 8 tys. wzięło udział w sesjach edukacyjnych. Jeśli dodamy do tego długą listę 200 wystawców, prezentujących ponad 500 polskich i światowych marek, to dostajemy obraz bardzo dużego i ważnego wydarzenie na skalę międzynarodową.

W listopadowy kongresowy weekend 2018 r. odbyło się aż 8 sesji edukacyjnych: sesja główna (kosmetologia, healthy-aging, medical beauty), biznes i komunikacja, make-up, trychologia estetyczna, nails of the future, podologia, sesja specjalna: makijaż permanentny oraz kosmetologia w praktyce: pokazy firmowe. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się także szkolenia masterclass: biznesowe z Izabelą Makosz, psychologiczne z Katarzyną Miller oraz z make-upu z Filipem Novakiem z Czech.

Profesjonaliści z branży “beauty” spotykają się na Kongresach i Targach LNE w Krakowie dwa razy do roku. Na wiosnę oraz w zimie.

Źródło: LNE/rynekestetyczny.pl


Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>