USA: Powiększanie piersi służy życiu erotycznemu kobiet

Według ankiety, przeprowadzonej przez amerykański portal RealSelf.com, kobiety po zabiegu powiększenia piersi są bardziej zadowolone ze swoich kontaktów seksualnych.

Zdaniem 61 proc. kobiet, biorących udział w badaniu, po operacji uprawiają one znacznie częściej seks. Z ankiety wynika także, że 70 proc. pytanych kobiet przyznaje, że jakość ich kontaktów seksualnych uległa znacznej poprawie po powiększeniu piersi.

– Rezultaty ankiety nie są zaskakujące – uważa dr Andrew P. Trussler, praktykujący specjalista chirurgii plastycznej, oraz pracownik naukowy University of Texas (USA). Dodaje, że w swojej praktyce na codzień dostrzega transformację jaka zachodzi w pacjentkach, które poddają się operacji powiększania piersi. Jak dodaje kobiety zaczynają bardziej o siebie dbać, inaczej się ubierać.

– Z mojego doświadczenia wynika, że kobiety nabierają pewności siebie po operacji i można łatwo zgadnąć, jak to wpływa na poprawę jakości życia w różnych obszarach – tłumaczy dr Andrew P. Trussler.

Jak wynika z danych portalu RealSelf.com statystycznie 75 proc. kobiet uznaje, że warto było wykonać operację powiększania piersi poprzez wszczepienie implantów. Kobiety za taki zabieg w USA płacą średnio około 6,6 tys. USD.

80 proc. kobiet jest zdecydowanie zadowolonych z chirurgicznego zabiegu “breast lifting”, którego średni koszt w Stanach to 10 tys. USD.

Według RealSelf.com w USA korekty piersi dokonało w ciągu ostatnich trzech lat prawie 1 mln kobiet. Tego typu zabiegi należą do najpopularniejszych w całych Stanach.

Źródło: RealSelf.com


Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>