Kraków: Kongres LNE w kwietniu

W ostatnim 34. Kongresie i Targach LNE w Krakowie wzięło udział w sumie ponad 9 tys. osób. Pobito rekord frekwencyjny . Kolejna impreza kosmetologiczna w stolicy małopolski już w na początku kwietnia 2017 r.

35. Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetologiczne LNE odbędą się w Krakowie w terminie: 1-2 kwietnia. Wiosenna edycja imprezy zapowiada się atrakcyjnie. Jak informują organizatorzy podczas kongresowego weekendu będzie można wziąć udział w ciekawych i niezwykle inspirujących wykładach, pokazach i warsztatach, a także spotkać się z ekspertami-praktykami.

Sprawna organizacja

Praktyczny i jasny podział na sesje edukacyjne ma dać uczestnikom możliwość wybrania tematyki, która jest dla nich najbardziej interesująca. Podczas kwietniowej edycji wykłady zostaną podzielone na 5 sesji: ogólną (biostymulacja, medical beauty, healthy-aging), biznesową, masaż & wellness, make-up oraz trychologii estetycznej.

Nie zabraknie także eksperckich warsztatów z podologii, trychologii, mikroodżywiania i makijażu. Poza tym odwiedzający targi kosmetyczne będą znowu mogli zobaczyć z bliska i przetestować propozycje ponad 200 wystawców. Przestronne i zapewniające komfort dwie hale targowe i promocyjna oferta najlepszych firm kosmetycznych dają gwarancję zakupowego szaleństwa.

W formule Kongresu pojawią się także docenione przez profesjonalistów elementy – otwarta scena pokazów manicure’u, “Galeria Innowacji” oraz specjalna strefa biznesu dla firm. Rejestracja na 35. Kongres i Targi LNE ruszyła 16 stycznia, promocyjne ceny biletów i karnetów tylko do 27 marca 2017.

9 tys. osób w dwa dni

Kongresy i Targi LNE odbywają się dwa razy w roku – w kwietniu i w listopadzie. Warto przypomnieć, że ostatnią edycję imprezy (34. Kongres, 5-6 listopada) odwiedziło ponad 9 tys. osób, wykłady poprowadziło ponad 80 ekspertów z całego świata, a ponad 200 wystawców – firm z branży „beauty” – zaprezentowało swoja ofertę.

Jak informowali organizatorzy w samych sesjach edukacyjnych dwudniowej krakowskiej konferencji, poświęconej tematyce kosmetyki, kosmetologii, medycyny estetycznej i ogólnie pojętego upiększania udział wzięło 6 tys. profesjonalistów.

Mamy nadzieję, że ogrom inspiracji, jakich dostarczył 34. Kongres i Targi LNE zapewni profesjonalistom zastrzyk energii, której wystarczy im aż do kwietnia 2017, kiedy spotkamy się na 35. Kongresie i Targach LNE – mówili organizatorzy imprezy.

Źródło: LNE/rynekestetyczny.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
NRL apeluje o prawo dla medycyny estetycznej

Naczelna Rada Lekarska pod koniec zeszłego roku zwróciła się z oficjalnym apelem do ministra zdrowia ws. podjęcia prac legislacyjnych nad regulacjami dla medycyny estetycznej. Resort...

Zamknij