Trzecie centrum medycyny estetycznej Estell w Warszawie

W drugiej połowie lipca, w stołecznym Domu Mody Kliff Grupa Enel-Med uruchomiła trzecią w Warszawie placówkę medycyny estetycznej Estell. Powstał tam również nowy oddział Centrum Medycznego Enel-Med. – Szczególnie cieszy nas otwarcie kolejnej kliniki medycyny estetycznej Estell – rozwijanie tej marki jest jednym z naszych priorytetów na najbliższy czas – mówił Jacek Rozwadowski prezes ENEL-MED S.A.

Nowe centrum medyczne enel-med i Estell znajdujące się w DM Klif to kolejne otwarte w tym roku w Warszawie placówki należące do Grupy Enel-Med, po oddziale w Forest przy ul. Burakowskiej. Tam również obok centrum medycznego powstała placówka medycyny estetycznej. Grupa jeszcze w tym roku planuje dalsze otwarcia oddziałów m.in. w Warsaw Spire. Podczas śniadania prasowego inaugurującego działalność placówek medycznych w DM Klif 19 lipca obecni byli eksperci z obu placówek, a także Miss Polski 2022 – Aleksandra Klepaczka.

Specjalnie dla kobiet

Jak mówiła dr n. med. Katarzyna Skórzewska, przewodnicząca rady medycznej enel-med i dyrektor medyczna przychodni specjalistycznych nowy oddział centrum medycznego enel-med w DM Klif będzie miejscem szczególnie ukierunkowanym na zdrowie kobiety i dziecka.

Poczynając od szerokiej oferty badań profilaktycznych, poradnictwo w zakresie antykoncepcji, poprzez kompleksowe prowadzenie ciąży, badania USG wykonywane na najnowocześniejszym aparacie, po wsparcie medyczne w bezpiecznym wejściu w macierzyństwo i doradztwo w zakresie pielęgnacji noworodka, żywienia niemowląt i dzieci, zalecanych szczepień ochronnych i profilaktyki najczęstszych problemów zdrowotnych – tłumaczyła.

Dodała, że w nowoczesnych gabinetach będą odbywały się konsultacje w zakresie ginekologii, endokrynologii, diabetologii (w tym kompleksowy zakres opieki w kwestii zmian nawyków żywieniowych, leczenia cukrzycy oraz cukrzycy ciążowej), pediatrii, ortopedii, okulistyki i psychologii (porady dla dzieci i dorosłych). Nieprzypadkowo obok regularnego centrum medycznego otwarto placówkę medycyny estetycznej Estell, również z myślą o kobietach.

Estetyka i dermatologia

Jak się dowiadujemy w placówce Estell Klif do dyspozycji klientów będzie wiele usług nie tylko z zakresu medycyny estetycznej, ale również kosmetologii i dermatologii. Poza klasycznymi zabiegami medycyny estetycznej, takimi jak np. mezoterapia, czy toksyna botulinowa dostępna będzie szeroka oferta zabiegów biostymulujących.

W obszarze dermatologii pacjenci będą mogli skorzystać z leczenia chorób skóry np. usuwania zmian naczyniowych, redukcji blizn potrądzikowych oraz badania i usuwania zmian skórnych wraz z badaniem histopatologicznym. Jako jedno z nielicznych miejsc w Warszawie, klinika Estell Klif jest wyposażona w wideodermatoskop – urządzenie umożliwiające dokładne, komputerowe badanie znamion.

Nowoczesne technologie

Dr n. med. Krzysztof Jakubowski, specjalista chirurgii ogólnej i chirurgii onkologicznej, kierownik medyczny Estell mówił, że najciekawszym urządzeniem w nowej placówce jest unikalny laser, w którym zastosowano nowoczesną technologię odmładzania skóry. – To jedyny laser na świecie, który umożliwia wykonywanie zabiegów od strony śluzówki jamy ustnej – podkreślał dr Krzysztof Jakubowski.

Jak  informował, w ofercie nowej placówki znalazło się mnóstwo zabiegów, wykorzystujących najnowocześniejsze technologie modelowania sylwetki, ujędrniania skóry twarzy i ciała oraz zabiegów rewitalizujących. – Zalicza się do nich m.in. kriolipoliza, czyli zabieg do usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej poprzez jej wymrażanie – tłumaczył.

Opowiadał też o urządzeniu do redukcji cellulitu, modelowania sylwetki oraz usuwania zastojów limfatycznych w organizmie. Dostępna będzie również nowoczesna technologia mikroigłowa, wykorzystująca energię fali radiowej, która ujędrnia skórę twarzy i ciała. – Ponadto pacjenci będą mogli wykonać u nas szeroką gamę zabiegów rewitalizujących i oczyszczających na twarz – dodawał dr n. med. Krzysztof Jakubowski.

Źródło: enel-med/rynekestetyczny.pl


Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>