Perły Dermatologii Estetycznej: statuetki rozdane

Podczas sobotniej (9 marca) gali XIV Międzynarodowego Kongresu Dermatologii Estetycznej i Medycyny Anti-Aging odbyło się uroczyste wręczenie statuetek nagród: “Perły Dermatologii Estetycznej 2012”. W konkursie, organizowanym przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych (SLDE) nagradzane są produkty i urządzenia cieszące się popularnością wśród lekarzy.

Konkurs na Perły Dermatologii Estetycznej 2012 został rozstrzygnięty już pod koniec września zeszłego roku. Jednak podczas uroczystej gali, która odbyła się w Warszawie 9 marca przedstawiciele firm laureatów nagród odebrali statuetki.

Była to już ósma edycja “Pereł Dermatologii Estetycznej”. Jak informuje SLDE opisy produktów oraz zdjęcia i kupony do głosowania docierają do około 3 tys. lekarzy, zajmujących się estetyką w całej Polsce. Liczba głosów decyduje o nagrodzie w danej kategorii.

Według SLDE w głosowaniu bierze udział blisko 1 tys. osób. Lekarze głosują na produkty w dwóch podstawowych kategoriach: preparaty do zabiegów stosowane w dermatologii estetycznej oraz dermokosmetyki. W 2012 r. została dodana nowa kategoria: urządzenia, w której rywalizował głównie sprzęt laserowy. Jak informuje SLDE w ósmej edycji nagród wzięło udział 1079 lekarzy z całej Polski. Wybrali 9 Pereł spośród 29 nominowanych produktów.

Przypomnijmy, że w kategorii “Najlepsze urządzenia w dermatologii estetycznej” nagrodę zdobył Laser VariLite dystrybuowany przez Bogdani Dermatologia (wcześniej Optopol Handlowy).

W kategorii “Najlepsze preparaty do zabiegów w dermatologii estetycznej” nagrodę zdobyły 3 produkty: Botox (Allergan), Restylane (Galderma), oraz StylAge (Laboratorium Estetyki LEA Vivacy).

Pięć produktów otrzymało Perły 2012 w kategori “Najlepsze preparaty wspomagające leczenie dermatologiczne i efekty zabiegów estetycznych”: seria specjalistycznych dermokosmetyków Cetaphil (Galderma), krem regenerujący z arniką Cicabio Arnica+ (Laboratoire Dermatologique Bioderma Poland), nawilżający krem zwalczający niedoskonałości skóry Normaderm (Vichy Laboratoires), preparat do aktywnej pielęgnacji kojącej dla wrażliwej skóry okolic oczu Toleriane Ultra (La Roche-Posay), woda termalna Avène (Pierre Fabre Dermo-Cosmetique).

Czytaj też: Perły Dermatologii Estetycznej


Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>