Kraków: wiosna z 31. Kongresem LNE

31. Międzynarodowy Kongres LNE & spa odbędzie się w dniach 11-12 kwietnia w Krakowie. Już po raz drugi zlokalizowany będzie w budynkach EXPO Kraków. Jak podkreślają organizatorzy będzie to święto kosmetyki profesjonalnej i wyjątkowa impreza branży „beauty” o prawdziwie międzynarodowym charakterze.

Jak informują organizatorzy dzięki obecności ekspertów z Polski i całego świata podczas LNE będzie możliwość odkrycia najnowszych trendów w pielęgnacji, makijażu, masażu oraz manicure i pedicure. Wśród kongresowych wykładów nie zabraknie też tematów z zakresu medycyny estetycznej, trychologii, marketingu i makijażu permanentnego.

Międzynarodowi prelegenci

Wśród gości 31. Kongresu znaleźli się eksperci z całego świata. Po raz drugi nasz kraj odwiedzi David Molina z Hiszpanii, nazywany makijażystą gwiazd (zajmował się m.in. Kylie Minouge, Sharon Stone i Heidi Klum). Jak dowiadujemy się od organizatorów pracował dla najlepszych światowych marek, takich jak Diora, Givenchy i Versace.

Na kongresowej scenie zadebiutują z wykładami wybitni masażyści No Sourintha i Yong Lyf (Francja), Santiago Crucci Vazquez, argentyński ekspert posturologii oraz dr Monika Juszczyk z USA.

Warsztaty “Masterclass” z makijażu permanentnego poprowadzą specjaliści m.in. z Holandii, Wlk. Brytaniii – Alec Kurucz oraz Elizabeth Oaeks. Do wykładowców dołączy też znany świetnie uczestnikom Kongresów LNE masażysta Sergey Shchurevich (Rosja).

Tradycyjnie w Kongresach LNE udział biorą też eksperci z Polski. 31. Kongres LNE swoją obecnością zaszczycą m.in.: dr Artur Markowski, dr n. med. Krzysztof Krupka, dr Danuta Nowicka, Marta Mieloszyk-Pawelec, Beata Bojda, Kinga Jach-Skrzypczak, Robert Milczarek, Hanna Dolecka, Magdalena Hafezi-Chojecka i wielu innych, cenionych osobistości z branży „beauty”.

Najciekawsze tematy

Organizatorzy polecają całą listę tematów prelekcji, dla których warto wziąć udział w konferencji. Wśród tych, które wyglądają najciekawiej wymieniają:

– Czy składniki aktywne kosmetyków wnikają do skóry – zaskakujące fakty, nowoczesne triki i medestetyczne efekty

– Pod ochronnym parasolem. Jak przygotować skórę do ekspozycji słonecznej za pomocą pilingów, zabiegów biostymulujących i dobrze dobranej suplementacji

– Światło w kosmetologii. Anti-aging. Aktywność. Stres,

– Czy można zatrzymać czas? Układ immunologiczny i jego sprzymierzeńcy

– Medycyna holistyczna a harmonia kobiecości

– Magic Lift: efektywny anti-aging w masażu twarzy

– Detoksykujący masaż brzucha

– Wprowadzenie do posturologii – zdrowe mięśnie szyi i karku

– Siła dotyku w SPA i gabinecie kosmetycznym

– Stopy jako obraz cech charakteru, kondycji wewnętrznej organizmu i postępu chorób

– Sekrety profesjonalnego makijażu,

– Doradca wizerunku ślubnego – nowy trend w branży beauty,

– Merchandising, czyli jak produkty detaliczne same się sprzedają,

– E-marketing w branży usług,

Nowoczesna formuła kongresu i certyfikowane warsztaty

Organizatorzy zwracają uwagę na transparentny podział konferencji na sesje tematyczne – ogólną, masażu, biznesową, makijażową i podologiczną. Jak podkreślają komfortowa przestrzeń edukacyjna i dodatkowe certyfikowane warsztaty Masterclass w połączeniu z wygodną przestrzenią targową tworzą nowy wymiar kosmetyki profesjonalnej.

Organizotorzy w informacji prasowej zwracają uwagę na specjalne certyfikowane warsztaty edukacyjne „Masterclass”. Jak informują będą cztery tego typu wydarzenia:

– Makijaż permanentny: Nowoczesne zastosowania i metody mikropigmentacji, Elizabeth Oaeks (Wielka Brytania), Żaneta Stanisławska, Marta Pawlik oraz Alec Kurucz (Holandia) – warsztaty przygotowane we współpracy z Broadway Beauty

– Nowe technologie: Zamykanie naczynek i usuwanie drobnych patologii skórnych,  Hanna Dolecka i Louise Lévesque (Kanada)

– Trychologia: Procedury trychoterapii estetycznej w gabinecie, Kinga Jach-Skrzypczak

– Holistyka: Światło w kosmetologii. Stres. Aktywność. Anti-aging. – Energy Cube w praktyce, dr n. med. Krzysztof Krupka.

Tworzymy nowy wymiar kosmetyki. Przyłącz się – zachęcają organizatorzy.

Źródło: LNE/rynekestetyczny.pl


Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>