6 mln zł do wygrania dla przedsiębiorców z branży medycznej

W sumie ponad 6 milionów złotych otrzymają innowacyjne przedsiębiorstwa – zwycięzcy konkursu organizowanego przez Secus Wsparcie Biznesu i Park Naukowo-Technologiczny Euro-Centrum.

Do Konkursu mogą zgłaszać się osoby fizyczne oraz małe i średnie przedsiębiorstwa poszukujące kapitału na rozwój innowacyjnych i kreatywnych projektów lub realizację strategii rozwoju. Oprócz wsparcia finansowego, organizatorzy konkursu i fundatorzy nagród (Avanu Venture Capital Management, Rubikom Strategy Consultants, LGBS Polska) zobowiązali się do osobistego zaangażowania i podzielenia się doświadczeniem oraz siecią kontaktów biznesowych.

Ideą konkursu „Wyścig po kapitał” jest promowanie działań i kreatywnych pomysłów, osób fizycznych oraz przedsiębiorstw z sektora MŚP, które mają innowacyjne pomysły lub technologie i poszukują finansowania ich rozwoju.

Konkurs „Wyścig po kapitał”  jest podzielony na dwie kategorie: „200 tyś. Euro na start”, w której nagrodą będzie możliwość uzyskania wsparcia kapitałowego na utworzenie nowej spółki do kwoty oraz pakiet informatyczny (sprzęt i doradztwo). Druga kategoria „1,5 mln Euro na przyśpieszenie” to dofinansowanie na  rozwój strategii biznesowej w wysokości oraz marketingowa sesja strategiczna.

Zainteresowani udziałem w konkursie, mogą zgłosić swoją kandydaturę poprzez stronę www.wyscigpokapital.pl. Termin rejestracji upływa 30 czerwca 2012r. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w październiku br., a inwestycje zaplanowane są na koniec 2012 roku.

Projekt jest realizowany dzięki środkom z Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Na organizację konkursu Secus otrzymał 5,5 mln zł dofinansowania unijnego.


Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>