Konferencja o diagnostyce w medycynie estetycznej

To będzie już siedemnasta Konferencja Naukowo-Szkoleniowa Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging (PTMEiAA). W dniach 4-5 czerwca w Warszawie będzie okazja spotkania zarówno polskich, jak i zagranicznych ekspertów medycyny estetycznej

Wiodącym tematem wiosennej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej, którą tradycyjnie organizuje PTMEiAA, we współpracy z Podyplomową Szkołą Medycyny Estetycznej PTL (PSME) będzie „Diagnostyka w medycynie estetycznej”. Wydarzenie będzie miało miejsce w w siedzibie Instytutu Biocybernetyki i Inżynierii Biomedycznej im. Macieja Nałęcza  PAN, przy ul. Ks. Trojdena 4.

Organizatorzy zapraszają słuchaczy PSME oraz członków PTMEiAA. Jak co roku spodziewanych jest około 150-200 lekarzy, zainteresowanych tematyką medycyny estetycznej. W sobotę (4 czerwca) odbędzie się seria wykładów, a następnego dnia, w niedzielę (5 czerwca) – pokazy i zajęcia praktyczne. Planowana jest też część wystawiennicza, w której firmy z branży będą mogły zaprezentować swoje produkty.

Wśród wykładowców konferencji znajdą się m.in.: prof. Andrea Corbo, dermatolog i prof. Paolo Amori, endokrynolog (lekarze z Rzymu), dr Serena Smeazzetto (Włochy), profesorowie Radosław Śpiewak i Romuald Olszański, doktorzy: Ewa Skrzypek, Dorota Wydro, Dorota Krzyżanowska-Gernand, Karolina Kopeć, Andrzej Ignaciuk.

Źródło: PTMEiAA/rynekestetyczny.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Centrum Damiana z medycyną estetyczną

Na otworzenie przychodni z medycyną estetyczną zdecydowało się - należące do Grupy Medicover - Centrum Damiana, na które składa się siedem przychodni i szpital w...

Zamknij