Konferencja o diagnostyce w medycynie estetycznej

To będzie już siedemnasta Konferencja Naukowo-Szkoleniowa Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging (PTMEiAA). W dniach 4-5 czerwca w Warszawie będzie okazja spotkania zarówno polskich, jak i zagranicznych ekspertów medycyny estetycznej

Wiodącym tematem wiosennej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej, którą tradycyjnie organizuje PTMEiAA, we współpracy z Podyplomową Szkołą Medycyny Estetycznej PTL (PSME) będzie „Diagnostyka w medycynie estetycznej”. Wydarzenie będzie miało miejsce w w siedzibie Instytutu Biocybernetyki i Inżynierii Biomedycznej im. Macieja Nałęcza  PAN, przy ul. Ks. Trojdena 4.

Organizatorzy zapraszają słuchaczy PSME oraz członków PTMEiAA. Jak co roku spodziewanych jest około 150-200 lekarzy, zainteresowanych tematyką medycyny estetycznej. W sobotę (4 czerwca) odbędzie się seria wykładów, a następnego dnia, w niedzielę (5 czerwca) – pokazy i zajęcia praktyczne. Planowana jest też część wystawiennicza, w której firmy z branży będą mogły zaprezentować swoje produkty.

Wśród wykładowców konferencji znajdą się m.in.: prof. Andrea Corbo, dermatolog i prof. Paolo Amori, endokrynolog (lekarze z Rzymu), dr Serena Smeazzetto (Włochy), profesorowie Radosław Śpiewak i Romuald Olszański, doktorzy: Ewa Skrzypek, Dorota Wydro, Dorota Krzyżanowska-Gernand, Karolina Kopeć, Andrzej Ignaciuk.

Źródło: PTMEiAA/rynekestetyczny.pl


Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>