IV Międzynarodowe Targi i Kongres Stomatologii i Medycyny Estetycznej

W dniach 9-11 września 2021 r. w Ptak Warsaw Expo będzie miała miejsce IV edycja Warsaw Dental Medica Show. Te targi to okazja na przegląd rynku i poznanie branżowych trendów

Podczas Międzynarodowych Targów i Kongresu Stomatologii i Medycyny Estetycznej w Ptak Warsaw Expo uczestnicy mają szansę zobaczyć produkty i urządzenia oferowane przez setki wystawców, jak również uzyskać informacje na temat najnowszych technologii i technik. Format imprezy to połączenie wystawy, show i części merytorycznej. Jest to platforma wykorzystywana przez wykładowców i lekarzy do debaty o kluczowych kwestiach w zakresie stomatologii i medycyny estetycznej.

Podczas IV edycji wydarzenia nie zabraknie konferencji oraz warsztatów, będących źródłem użytecznych informacji. Jak zapewniają organizatorzy udział w wykładach oraz warsztatach, prowadzonych przez polskich i zagranicznych ekspertów to szansa na zdobycie nowych umiejętności oraz uzyskanie praktycznych wskazówek na temat wykonywanych zabiegów, jak też w kwestii prowadzenia gabinetu.

Kongres Medycyny Estetycznej

Kongres Medycyny Estetycznej w Ptak Warsaw Expo od początku stanowi źródło wiedzy i platformę rozwoju, zarówno dla lekarzy, jak też całego zespołu asystującego. W trakcie licznych prelekcji i paneli dyskusyjnych omawiane są najnowsze techniki, zabiegi i preparaty stosowane w medycynie estetycznej. Można też liczyć na praktyczne porady z zakresu biznesu, finansów i ekonomii.

W programie merytorycznym tegorocznego Kongresu znajdują się między innymi tematy dotyczące zabiegów z użyciem toksyny botulinowej, czy nici PDO, a także stosowania wypełniaczy i ich wpływu na tkanki. Omawiane będą też strategie porozumiewania się z pacjentami. Wykładom towarzyszyć będą prezentacje oraz pokazy zabiegowe.

Szczegółowy program Kongresu znajduje się na stronie: dentalmedicashow.pl

Bezpieczne targi w Ptak Warsaw Expo

Istotnym aspektem, na który organizatorzy wydarzenia zwracają szczególną uwagę jest bezpieczeństwo jego uczestników. – Wspominając poprzednią edycję Warsaw Dental Medica Show śmiało możemy mówić o przykładzie perfekcyjnie przygotowanego pod tym względem wydarzenia – chwalą się organizatorzy i tłumaczą, że dzięki zastosowaniu ponadstandardowych środków podnoszących poziom bezpieczeństwa sanitarnego stworzyli warunki dla nawiązania i podtrzymania relacji biznesowych, których efektem może być długoletnia współpraca, a także przestrzeń sprzyjającą wymianie informacji i eksperckiej wiedzy.

Podczas wydarzeń organizowanych w Ptak Warsaw Expo przy każdym wejściu znajdują się kabiny dezynfekujące z możliwością automatycznego pomiaru temperatury. Wystawcy i odwiedzający otrzymują certyfikowane bezpłatne maski medyczne, ciągi komunikacyjne oraz cała infrastruktura spełniają najwyższe wymagania i standardy narzucone przez instytucje medyczne i sanitarne w naszym kraju, a cała powierzchnia w halach, jak i wszystkie pomieszczenia są na bieżąco dezynfekowane.

Dzięki ogromnej przestrzeni oraz pełnemu przygotowaniu zarówno od strony bezpieczeństwa sanitarnego, jak i pod względem organizacyjnym, Ptak Warsaw Expo jako jeden z niewielu ośrodków targowo-kongresowych w tej części Europy zapewnia o pełnej gotowości do realizacji bezpiecznych wydarzeń.

Źródło: Ptak Warsaw Expo


Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>